Beachkempy 2017

I letos se beachkempy vydařily. VK Benátky nachystal na červencové týdny opět tradiční beachkempy, příměstské tábory plné písku, sportování, hraní a soutěžení. Setkali se zde volejbalisté i nevolejbalisté, malí i velcí. Vždy je čekal beachvolejbal, sportovní desetiboj a závěrečný turnaj o medaile, diplomy a ceny.

V prvním turnusu se na hřišti sešlo 35 dětí,  které nechtějí o prázdninách pouze sedět doma,  ale rádi by si zasportovali.  Rozdělili jsme je do tří týmů,  kde nejstarší tým byl složen již z velice zkušených hraček z Benátek a Brandýsa a byla to radost jak pro hráčky, tak pro trenéra si užít společně tréninky i volný čas. První a druhá skupina se skládala z menších dětí,  ale jejich nikde nekončící energie byla vidět na hřišti i během poledního klidu.  Zpestřením letošního programu byl výlet do nedalekého zábavního parku Mirakulum, kde každý strávil celý den řáděním v podzemí, na lanech, trampolínách, houpačkách. V pátek proběhlo slavnostní vyhlášení desetiboje a uspořádali jsme turnaj, který byl velice vyrovnaný a napínavý.  Děti si odnesli diplomy,  medaile a spousty odměn a cen.  Kemp jsme ukončili společným pokřikem.
Hned v pondělí 17.7. jsme nastoupili znovu na hřiště v počtu 38 hráčů.  Týmy tentokrát byly čtyři. V tomto týdnu jsme si náležitě užili i koupaliště,  kde jsme také uspořádali jednu disciplínu desetiboje. Závěrečný turnaj proběhl opravdu ve stylu barevného minivolejbalu.  Užilo si ho i nejmenší družstvo,  kde nejmladší hráčka Lenička měla jen 5 let.

Ve třetím turnuse se sešlo 17 dětí, které si příměstský tábor taktéž užili. Každý odpolední trénink jsme zakončili malým turnajem, aby na velký páteční turnaj o medaile co nejvíce potrénovali a vyzkoušeli si nové dovednosti. Díky klubovně jsme si poradili i v dešti, díky koupališti zase v horku. Těší nás opětovný zájem a příští prázdniny opět na písku!

Za trenéry VK Šárka Němečková, Martina Coufalová

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *