Béčko obhájilo první místo dvěma výhrami

Sobotním dnem ukončili muži „B“ sezónu 2016/2017 dvěma vyhranými zápasy proti Kolínu, a to jednoznačnými výsledky 3:0, 3:0. Na domácí půdě, za perfektního počasí a úžasné fanouškovské podpory, jsme potvrdili letošní formu a mohli se tak radovat z obhajoby vítězství v KPII.

V prvním zápase jsme začali hrát s nahrávačem Romanem Matunou, který při této příležitosti slavil 40 let (ve volejbalovém světě vstup do veteránů ). Výhrou ve třech setech jsme udělali radost nejen jemu, ale především i mnoha přítomným fanouškům, a tak se s nimi na lavičce mohl Roman v druhém zápase bezstarostně věnovat příjemnějšímu popíjení piva. V prvním zápase dále nastoupili Ivo Brychcí, Josef Kratochvíl, René Neumann, Jan Teubner a Tomáš Veverka.

Druhý zápas byl s nahrávačem Martinem Kozmérem. Režie hry byla v obdobném stylu a výhra na sebe nenechala dlouho čekat. Změna byla ještě na smeči a na bloku. Do hry se tak zapojili Roman Kostra a Josef Šulc.

Na závěr bychom rádi poděkovali všem fanouškům za jejich letošní podporu a těšíme se, že svůj zájem o antukovou soutěž projeví i v dalším ročníku soutěže, která začíná tradičně na konci srpna.

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Volejbalu zdar a přejeme všem hezké léto! Muži „B“

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *