EX:M: SKANDÁL V ČESKÉM VOLEJBALE NABÍRÁ NA OBRÁTKÁCH – DO VĚCI SE VLOŽIL SOUD

Usnesení Městského soudu v Brně: ZDE

28 reakcí na EX:M: SKANDÁL V ČESKÉM VOLEJBALE NABÍRÁ NA OBRÁTKÁCH – DO VĚCI SE VLOŽIL SOUD

 1. Martin napsal:

  Držím palce,ať se z toho soudce nepos… a rozhodnutí nezmění.
  Už teď jste ale morální vítězové!
  Gratuluji

  • tom napsal:

   to asi ne. Pokud by ti hráči nemohli hrat tak nehraji. Hrajete vesmes proti hracum do 22 let, coř je v Pravidlech ze mohou pendlovat v jiných soutězich a je to správně, můzete toho vyuzit take. Boula a Hrazdira Ex pak nehrali a radne prestoupili pokud vim. Ze jste tesne 2x prohrali je sportovni smula a k soudu nepatři. Zivot pokracuje i v 1. lize. mnoho zdaru.

   • adalv napsal:

    Nemáte pravdu. V soutěžním řádu je v čl. 10, odst. 1.1.b uvedeno, že hráč do 23 let „nemůže hostovat za družstvo hrající stejnou soutěž jako družstvo mateřského oddílu, na jehož soupisce je uveden“. Ti mladí hráči jsou uvedeni na soupisce Volejbal Brno v soutěži EX-M. Baráž je vedena na webu ČVS jako skupina ex-M s označením EX-M-B.

 2. Pepa napsal:

  Proč to Brno neporazíte na hřišti?Získali jste osm bodů za sezonu,v extralize nemáte co dělat ,si myslím.

  • Honza napsal:

   Naprosto souhlasím.

  • Raggball napsal:

   Pepo, je vidět, že ti to nepálí, slušně řečeno. Poslední mužstva jsou nejlepší mužstva z nižší soutěže a tím pádem mají co dělat v extralize. Minimálně proto, aby zvyšovali v kvalitnejších zápasech svou úroveň, nebo jsou to B-týmy extraligových m. a doplňují jejich soupisky v různých případech. Důvodů je samozřejmě víc..

  • Slávek napsal:

   Pokud je pravda, že to Gerža prodá Beskydům, naskýtá se otázka, proč si to Beskydy neuhráli na hřišti??

 3. Adam napsal:

  Tady nejde o nějaký blbý body, ale o fair play! Je mi líto, že jsem někdy fandil Brnu, je mi z těch podvodníků zle.

 4. Zdeněk napsal:

  V současné formě by Benátky smázl kdokoliv.(Beskydy určitě) Hlavně pro Sukubu je to pád na dno. Z Budějek přes Karlovarsko až na dno tabulky.

 5. Jan napsal:

  Bude se teda zitra hrat?

 6. Vašek napsal:

  Kluci držím Vám palce at to pro Vás dobře dopadne a v příští sezoně lepší výsledky.

 7. Jakuib napsal:

  bude se tedy hrát nebo ne? může nám někdo prosím odpovědět??

 8. Vašek napsal:

  Tak to v současné době ještě není jasné. Podle soudu by Brno nastoupit nemělo.

 9. Slávek napsal:

  Ať se to smí nebo nesmí, je to všivárna. Benátek je mi upřímně líto, protože si myslím, že tým z první ligy by porazili jako loni Vodolka. Prostě je ta soutěž slabší. Když si vzpomenu na to, co se dělo loni s Beskydama, prostě tu ligu moc chtějí a zařídili si to na úkor Benátek. Nezbývá než doufat, že boží mlýny melou a příští sezónu se ukáže.

  • KLOKAN napsal:

   Já stále doufám, že Benátky zůstanou …… do Beskyd se nám opravdu nechce jezdit a moc dobře víme jak moc to chtějí.

 10. Jaromír napsal:

  Není to nic jiného než pokus o podraz. Když na to nemáte na hřišti tak hurá k soudu. Ale žalovat musíte volejbalový svaz, protože ten zápasy povolil. Pokud nějaký klub začne do sportu tahat soudy, nemá tam co pohledávat.

 11. lupen napsal:

  Ahoj uplakánci,

  celkem se zájmem jsem si přečetl vaše vzlyky nad tím, co že s vámi to prohnilé Brno, svaz, AVOK a kdo ví, kdo ještě, provedl. Výplody všech odborníků na právo, sport etiku a etiketu a v podstatě na všechno mě celkem pobavily. A to pomíjím skutečnost, že gramatická úroveň jejich písemného projevu je jestě o hodně níž, než výkony VK Benátky na hřišti. Nechtěl jsem se do toho míchat, vykašli se na to, vole, jsem si říkal. Nevydržel jsem to….

  1. Jsem Brňák, dlouhý roky jsem působil ve všemi proklínaném brněnském volejbale, a jsem na to hrdý. Ale to ještě neznamená, že souhlasím se vším, se tu ve volejbale děje. Vlastně to už ani moc nesleduju.

  2. VK Benátky hrály celou sezónu úplnou tužku (rozuměj hovno). 8 bodů z 22 zápasů, z toho tři za to, že prohrály málo. Polovina toho, co předposlední Zlín… Tehdy jste mohli brečet, ale raději jste měli hrát. Volejbal je přece hra, ne?

  3. To, co nyni vytýkáte Brnu, jste mohli udělat taky. Jenže to nejde ze dne na den. Co jste dělali uplynulých deset, patnáct let? Vychovávali juniory, kadety? Nebo si říkali: „Však my to nějak uhrajeme v baráži“? To asi spíš, a byla to chyba. A teď za ni platíte.

  4. Pana Němečka si pamatuju jako hráče, nebyl špatnej. Ale tohle? Baráž je součástí extraligy? Od kdy? A co třeba, kdyby byla součástí první ligy? Ale to by se nehodilo do krámu, to byste si nemohli stěžovat u soudu. V rozpisu soutěže je na straně 21 odstavec 14 jasně napsáno: „družstvo na 12. místě SESTUPUJE do baráže o EX-M“. Takže není účastníkem EX-M, stejně jako jím není vítěz první ligy, který POSTUPUJE do baráže o EX-M. Tedy jejich vzájemné zápasy nejsou součástí EX-M. Rozumíte tomu, pane Němečku?

  5. Mimochodem, ten civilní soud, to už je fakt moc. Franta vod vedle mě obehrál v kuličkách, a já ho dám k soudu, protože Pepík mu půjčil svou kouzelnou skleněnku, a proto jsem prohrál. Ťuki, ťuki na hlavičku… Nebudu se zde s vámi dělit o svůj názor na dotčeného soudce.

  6. Pro takovéto stěžovatele máme v Brně speciální místo, lampárnu na pátým nástupišti…

  7. Podtrženo, sečteno, hodně úspěchů v první lize. Ano, je to sarkazmus. A vám, co se z toho chce zvracet, klidně to udělejte. Bude vám líp!

  • KLOKAN napsal:

   Ahoj, já Brňák nejsem a jsem na to taky hrdý. Ano, Benátky nic nehrály, mají hrát baráž, s tím se nedá nic dělat a je to podle řádu. Ale ať ji hrají proti týmu z 1. ligy a ne proti týmu, který hrál velice slušně v extralize ….. Brnu vůbec nešlo o to, jestli skončí 5., 6., 8 v extralize. Jeho hlavním cílem bylo vyhrát 1. ligu a následně i baráž a pak vše prodá do Frýdku- Místku. To je můj názor ….. Třeba mi ho někdo vyvrátí…..

   • Ladislav napsal:

    Lupen z Brna ale vůbec nepochpil včen to je nefér/podraz na celý volejbal/samozřejmně kromně Brna kteří dělaji pravidla podle sebe jak se jim to momentálně hodí.Férovka za prachy dobrá norma pro všechny oddíly v republice.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *