P: Červnové kolo Benátecké miniligy v minivolejbalu

V sobotu 12.6.2021 jsme odehráli další kolo Benátecké miniligy. Po dlouhé turnajové pauze byla na všech dětech znát velká herní natěšenost. Na benáteckých antukových kurtech se sešlo celkem 44 týmů z domácího klubu, Lysé nad Labem, Milovic a Kostomlat nad Labem. V dopolední části turnaje se utkala dvoučlenná družstva.

Nejmladší bojovali na čtyřech kurtech v žlutém minivolejbale – míč chytám a házím, kde se z 12 týmů (5 benáteckých týmů) nejlépe umístila Terka s Evčou, které si odnesly domů stříbrné medaile.

Na dalších čtyřech kurtech probíhala oranžová kategorie B minivolejbalu – míč chytám a pinknu prsty. Této kategorie se zúčastnilo 13 družstev, z kterých 8 bylo z domácího klubu. Nejlépe dopadla Bára s Matyášem, když jim bronzová medaile utekla o jednu výhru.

Odpoledne jsme se ještě více přiblížili klasickému volejbalu. 13 družstev se utkalo v oranžové kategorii A – chytám první míč, pak už se jenom pinká. O jednu výhru skončili na druhém místě Viki s Vaškem a hned za nimi brali bronzové medaile Bety s Regínou.

Modré kategorie (klasický volejbal, ale na menším hřišti ve třech hráčích) se zúčastnilo 6 družstev. Bramborovu medaili brali David, Bibi a Verča a celou kategorii vyhráli domácí Lucka, Kačka doplněné o hráčku z Milovic.

Vítězové jednotlivých kategorií si domů odnesli velký putovní pohár (který jistě na dalším turnaji v žluté a oranžových kategorií vybojujeme zpět !!) a všichni drobné ceny, diplomy a kupu zážitků.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *