P: Turnaj minivolejbalu v Benátkách

V neděli 15.12.2019 se v Benátkách nad Jizerou konal další turnaj krajského minivolejbalu. Přijelo celkem 33 týmů – 15 týmů modrého minivolejbalu (klasický volejbal na menším kurtu ve 3 hráčích) a 18 družstev žlutého minivolejbalu (menší hřiště, chytnu balón a hodím).

V modrém minivolejbale se za Benátky zúčastnilo 6 družstev – 3 chlapecká a 3 holčičí. Nejlépe dopadli kluci (Martin Bureš, Martin Čech, Jakub Veverka), kteří soupeře bez problémů přehrávali, bohužel v rozhodujícím  zápase s Kladnem jim soupeř dal lekci na  podání a porazil je o 4 body. Šesté místo obsadily Benátky C (Magda Sluková, Leontýna Havlíčková, Julie Nevřelová), osmé místo Benátky D (Eliška Kozmér, Eliška Hlaváčková, Laďka Haspeklová), jedenácté místo vybojovaly Benátky B (Štěpán Zinek, Mikuláš Vodenka, Vojtěch Kovář).

Celkové pořadí uzavírají Benátky F (Matěj Přibyl, Matyáš Kolda, Jakub Macek, Prokop Srnec) a Benátky E (Eliška a Aneta Sedláčková, Míša Mazaouchová ).

Za žluté jsme měli na turnaji celkem 7 družstev. Nejlépe dopadly Lenka Němečková s Anežkou Fišerovou, které skončily druhé. Do finálové skupiny holky doprovodily Benátky J – 4.místo (Bára s  Vaškem). Ve finále B se umístily na osmém místě Benátky G (Martin a Šimon). Ve finále C se umístily na 11. místě Benátky I (Anička a Jůlie). Nejpočetnější zastoupení bylo ve finále D, kde byly 3 týmy z Benátek – 14 Benátky K (Matěj a Tom), 15. Benátky O (Sofie s Kristýnou) a 16. Benátky H (Eliška s Nelou). Pro některé hráče to byl první turnaj ve volejbalové kariéře. Je fajn, že všichni bojovali, hráli fair play a turnaj si užili.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *