PŘÍPRAVKA – KP Neratovice 1.4.

Další vítězství přípravky v krajském přeboru. Všechny naše týmy předvedly kvalitní výkony. Benátky A po třech kolech stále bez jediné prohry!

V neděli 1.dubna se konalo ve sportovní hale v Neratovicích třetí kolo krajského přeboru v minivolejbalu  dvojic (červená kategorie pro ročníky 2000 a mladší). Benáteckou přípravku reprezentovala opět čtyři družstva. Protože však těsně před odjezdem onemocněli čtyři kmenoví hráči, odjeli jsme na turnaj jen s osmi „statečnými“, kteří odehráli celý náročný turnaj bez možnosti střídání a kteří potvrdili, že máme dobře připravenou širokou základnu. Souběžně s červenou kategorií proběhlo v Kralupech třetí kolo modré kategorie pro ročníky 1998 a mladší, kde benátecké žákyně a žáky doplnily i dvě naše hráčky Maruška Paveleková a Verča Dudová (více v samostatné zprávě).

V  konkurenci 23 týmů ze šesti středočeských klubů předvedla v Neratovicích naše družstva  líbivý čistý volejbal s obětavými zákroky. V týmu Benátky A duo Lucka Šulcová a Kamča Hejdrychová (chyběla nemocná Anetka Kohlmannová) pokračovalo stejně jako v minulých kolech v suverénních výkonech a výbornou hrou zvítězilo nad všemi soupeři a soupeřkami. Tým Benátky B ve složení Honzík Pavelek a Jonáš Smrčka skončil v základní skupině rovněž na krásném prvním místě a jen těsná prohra ve čtvrtfinále ho posunula do zápasu o celkové páté místo, kde opět zvítězili. Tým Benátky C (Natálka Šplíchalová a Klárka Šestáková) skončil ve skupině s jedním vítězstvím na pátém místě, v nadstavbě zvítězil nad Kutnou Horou C 30:6 a obsadil 17.místo. Tým Benátky D (Ríša Zeman a Vojta Tlamicha) skončil v základní skupině i přes jedno vítězství na šestém místě a obsadil celkově 21.místo.

Na výborně připraveném turnaji zaznělo tedy opět při konečném vyhlášení výsledků jméno našeho klubu na místě nejvyšším, druhé skončilo družstvo Kutná Hora A a třetí místo vybojoval tým SK Kolín A. Finále letošního KP proběhne 20.května v Kolíně, o podrobnostech budeme ještě informovat.

Autor: G.Kohlmannová