PŘÍPRAVKA – SMT Kralupy nad Vltavou

Přípravka plně ovládla další kolo SUPERMINITOUR v Kralupech nad Vltavou a všechna družstva se umístila do třetího místa.

V neděli 5. února se konalo další kolo SUPERMINITOUR v Kralupech nad Vltavou. Ani mrazivé počasí nás neodradilo od účasti na turnaji, vyrazili jsme s pěti týmy (1 družstvo za oranžovou kategorii a 4 družstva reprezentovala modrou kategorii). Hrálo se ve dvou tělocvičnách základních škol, oranžoví a modří hráli na jiném místě, necelý kilometr od sebe. Toto však nemělo žádný vliv na celkový výkon a s přehledem jsme ovládli celé kolo a ostatním ukázali týmového ducha.

V první lize modrého volejbalu jsme měli zastoupení jednoho týmu a to Benátky A (ve složení Kamča Hejdrychová, Lucka Šulcová a Tomáš Veverka). Družstvo A předvádělo krásný volejbal, plný obětavých zákroků v poli a také nechyběla hra hlavou. Po celou dobu turnaje neměli konkurenci a s přehledem postoupili do finále, kde o jediný bod podlehli družstvu Mnichova hradiště A. finálové utkání bylo poznamenáno sluníčkem, které svítilo proti nám, ale na hře to nebylo téměř znát. Obě družstva předváděla krásný volejbal a na tvářích byla vidět radost ze hry.

Druhou ligu reprezentovali 3 týmy a to Benátky B (Natálka Šplíchalová, Šárka Misíková a Katka Hájková), Benátky C (Honzík Pavelek, Ondra Misík a Jonáš Smrčka) a Benátky D (Maruška Paveleková, Klárka Šestáková a Martin Čákora). Všechna tři družstva předváděla hezký volejbal a k vidění byly překrásné výměny, plné odhodlání a zápalu do hry. Všichni měli radost ze hry a to se projevilo i na hře samotné, zdánlivě těžké a nechytatelné míče, vybírali v pádu a bojovali ze všech sil. Na výsledku to bylo znát a druhá liga patřila pouze benátecké přípravce. Družstvo C (Honzík Pavelek, Ondra Misík a Jonáš Smrčka) hladce prošlo turnajem a vybojovalo si první místo a zároveň s tím postup do první ligy pro následující turnaj. Družstva B a D po celou dobu předváděla vyrovnaná utkání. Druhé a třetí místo patřilo opět Benátkám, bylo zapotřebí vyřešit otázku, které družstvo bude druhé a třetí. Došlo k shodě bodů a rozhodnout musel vzájemný zápas mezi oběma týmy. Celkově na druhém místě se umístilo družstvo B (Natálka Šplíchalová, Šárka Misíková a Katka Hájková), třetí v celkovém pořadí skončilo družstvo D (Maruška Paveleková, Klárka Šestáková a Martin Čákora).

Tatínek Vojty Němečka nám pomohl s oranžovou kategorií, která odehrála svá utkání ve druhé tělocvičně a vzal si na starosti družstvo E (Majda Maříková, Katka Jíchová, Vojta Němeček a Tomáš Zajíček). Chtěli bychom mu strašně moc poděkovat, neboť to zvládl naprosto perfektně a o své svěřence se výborně staral. Družstvo předvádělo hezké výměny, které byly plné odhodlání a bojovnosti. V celkovém hodnocení se umístili na překrásném druhém místě.

Velké díky patří všem zúčastněným hráčům, za krásný volejbal a bojovnost a týmového ducha, který s námi byl po celou dobu turnaje. Zároveň bychom chtěli poděkovat rodičům, kteří nás přijeli podpořit a tvořili nejpočetnější zastoupení z řad rodičů na celém turnaji. Další kolo SUPERMINITOUR se uskuteční v neděli 11. 3.

Autor: E. Jeřábková

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *