PŘÍPRAVKA – SMT Nymburk

V předposledním kole turnaje SUPERMINITOUR 2012 přípravka opět bodovala.

V tomto kole, rozděleném v neděli 11.března do Mladé Boleslavi a Nymburka, jsme se zúčastnili první ligy modré kategorie a oranžové kategorie, které se konaly v tělocvičně nymburského zimního stadionu. Účast a částečně i herní výkon byly poznamenány končícími jarními prázdninami a absencí dvanácti dětí. Do Nymburka tak dorazilo celkem pět týmů, tři bojovaly v modré kategorii a dva týmy v oranžové kategorii.

Benátecké áčko (Lucka Šulcová, Anetka Kohlmannová a Tomáš Veverka) po kvalitním výkonu obsadilo, již tradičně, výborné druhé místo za tradičně prvním áčkem Mnichova Hradiště. Příjemně překvapil chlapecký tým Benátky C (Radek Husák, Vašek Jelínek, Ondra Misík a Honza Pavelek), který do náročné první ligy postoupil v minulém kole a dokázal zde vybojovat hned pěkné páté místo. Dívčí družstvo Benátky B (Natálka Šplíchalová, Šárka Misíková, Maruška Paveleková a Katka Hájková), které také postoupilo v minulém kole z druhé ligy, předvedlo pěkné a vyrovnané souboje, ale v koncovkách ještě zkušenějším soupeřům nestačilo, obsadilo desátou příčku a vrací se tak v příštím kole do druhé ligy.

V oranžové kategorii (s povoleným chycením prvního míče) nás reprezentovaly dva týmy: Benátky E (Ríša Zeman, Martin Čákora, Vojta Němeček a Ríša Svašek) a Benátky F (Míša Mňuková, Terezka Petriková a Eliška Králová). Obě družstva hrála snaživě a s chutí, zápasy často rozhodoval jediný bod… V konečném pořadí této kategorie obsadil dívčí tým krásné třetí místo a kluci skončili jen s malým rozdílem bodů na místě šestém z deseti účastníků.

Opět děkujeme rodičům za početnou podporu, dětem za předvedené výkony a už se těšíme na závěrečné kolo a finále letošního ročníku SUPERMINITOUR, které se uskuteční v sobotu 14.dubna v naší sportovní hale.

Autor: G.Kohlmannová

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *