ST -ZCI: Čtvrté kolo na domácí palubovce

Ve čtvrtém kole krajského přeboru starších žáků jsme byli pořadateli turnaje. Tentokráte se zúčastnily pouze 4 týmy a to Kolín B, Roztoky, Brandýs nad Labem a domácí Benátky nad Jizerou. Po Vánoční přestávce a s nějakým tím kilem navíc jsme do turnaje vstoupili dobře a hned v úvodním utkání jsme si vcelku hladce a s přehledem poradili s týmem Kolín B poměrem 2:0 (19,12).

Po delší přestávce jsme k dalšímu utkání nastoupili ospalí a snad i uspokojeni vítězstvím v prvním utkání. Než jsme se na hřišti rozkoukali, prohrávali jsme po několika dobrých servisech hostí výraznějším rozdílem, který se nám i přes velkou snahu nepodařilo dohnat. Druhý set byl vyrovnaný. Na soupeře jsme ztratili vždy ve stejné rotaci po velmi dobrém servisu hostujícího smečaře. Na poslední odskočení soupeře jsme již nedokázali zareagovat a prohráli tak utkání 0:2 (-19, -23). Po opět delší pauze zaviněnou již druhým tiebreakem Brandýsa, jsme nastoupili koncentrovanější a podařilo se nám vyhrát první set vcelku hladce. Uspokojeni výkonem a s vidinou hladkého vítězství jsme odflákli druhý set a po zásluze jsme byli potrestáni. Za stavu 1:1 se hrál tiebreak, pro Brandýs třetí a opět neúspěšný. Kluci se vzchopili a nedali soupeři šanci. V posledním utkání vítězíme 2:1 (17, -19, 8). Škoda bodu, který jsme ztratili tiebreakem, a myslím, že Roztoky, které s přehledem vedou tabulku, byli tentokráte také k poražení. Uhráli jsme druhé místo a celkově stejně si vedeme i v tabulce. V dalším kole zajíždíme 11. 2. do Brandýsa nad Labem.