ST-ZKY: Starší žákyně v Kolíně

Dne 22.9.2018 se naše starší žákyně vydaly do Kolína, kde je čekaly tři utkání.I přes silný vítr porazily Kostomlaty 2:0, na další zápas šly s tím že Kolín, který je druhý v tabulce, bude těžký soupeř ale bojovaly o každý bod. Bohužel ale prohrály 0:2, začátky setů zvládly na jedničku, ale koncovky jim utekly. Oba sety skončily 27:25 pro Kolín, k podívání byl velice krásný volejbal a holky z toho měly velice dobrý pocit. Poté je už čekal poslední soupeř a tím byla Kutná Hora. Holky už byly velice unavené a tak první set získal soupeř, ovšem pak se vzpamatovaly a druhý set s přehledem vyhrály, do tiebreaku nastoupily velice dobře a nakonec i přes únavu dokázaly vyhrát.
Domů si tedy přivezly dvě výhry a do tabulky připsaly 5 bodů. Momentálně jim patří 4.místo v tabulce a za 14 dní je čeká kvalifikace do A výkonnostní skupiny. Držte palce!