ST-ZKY: V neděli do Roztok

Dne 20. 6. sehrály starší žákyně boj o 5. – 8. místo v Jarní soutěž Středočeského kraje v Roztokách u Prahy. První zápas začaly proti družstvu z Kunína. Tento zápas byl jasnou záležitostí našich dívek. Vítězství 2:0 a první body o umístění. Druhý zápas proti soupeřkám z Mělníka B ale nezvládly. Vůbec se nedařil příjem, podání ani útok. Vždy na začátku setů soupeřky bodově odskočily a naše holky už se nezmohly na zvrat. Zápas prohrály 0:2. Do třetího zápasu proti Roztokám vstoupily naše holky velice odvážně. Začaly riskovat na podání, které se jim velmi dařilo.

První set byl bojovný až do závěru. Ke konci oba týmy trochu znervózněly a jak naše holky, tak soupeřky zkazily několik podání. Bohužel štěstíčko se nakonec přiklonilo na stranu soupeřek. Těsná prohra 24:26. Druhý set měl podobný průběh. Ze začátku sice naše holky prohrávaly 0:5, ale po oddechovém času se vzpamatovaly. Velmi dobrým podáním se vrátily do hry o vítězství v setu. Bojovalo se ze všech sil na obou stranách hřiště. Ke konci setu se soupeřkám povedlo pár míčů a vedly. Holky se snažily a již to vypadalo, že se dostaly na vítěznou vlnu, ale nakonec podlehly 18:25. Zápas prohrály 0:2. V Jarní soutěži Středočeského kraje získaly krásné 7. místo.