ST-ZKYM: První halové zápasy mladších žákyň

V neděli 11.11.2018 sehrály mladší žákyně první halové zápasy letošní sezóny 2018/19. Hrály ve složení: Tereza Bůžková, Kateřina Hradská, Ladislava Haspeklová, Magdaléna Sluková, Bára Šípková, Nela Kocourková, Nela Hlušičková, Nevřelová Julie, Eliška Kozmer, Kristýna Krumpholcová, Natálie Macková, Natálie Kutílková, Denisa Drábková, Leontina Havlíčková. Začaly zápasem proti Mladé Boleslavi. V prvním setu se holky nemohly dostat do tempa a prohrály 12:25. Ve druhém setu statečně bojovaly a držely dlouho vyrovnaný stav.

Bohužel v závěru se projevil výškový a věkový rozdíl soupeřek. Druhý set prohrály 17:25. Zápas tedy prohrály 0:2.  Ve druhém zápase nastoupily proti družstvu z Nymburka. Dívky v prvním setu i druhém setu bojovaly, ale bohužel soupeř byl lepší.  Druhý zápas prohrály 0:2. Ve třetím zápase hrály proti Brandýsu nad Labem. V prvním setu se naše holky pěkně rozehrály a vyhrály 25:22. Ve druhém setu se již tolik nedařilo a prohrály 18:25. Ve třetím setu holky nezačaly dobře. Soupeř získal náskok, který se již nepodařilo dotáhnout, a prohrály 6:15. Tím pádem celý zápas 1:2.

Naše holky sice nevyhrály žádný zápas, ale už je vidět velký pokrok v herním pojetí.

I když na to výsledky nevypadají, holky si vůbec nevedly špatně a statečně držely krok se soupeřkami. Rozhodně však byly nejhlasitější a nejlepší v povzbuzování svého týmu.