ST-ZKYM: Turnaj mladších žákyň – Mělník

V neděli 28.04.2019 sehrály mladší žákyně předposlední zápasy sezóny 2018/19.

Hrály ve složení : Nela Hlušičková, Nela Kocourková, Bára Šípková, Leontina Havlíčková, Magdaléna Sluková, Kristýna Krumpholcová, Kateřina Hradská, Natálie Macková, Eliška Kozmér, Natálie Kutílková.

První zápas hrály proti domácím soupeřkám z Mělníka a holky ho zahájily velmi pěkně. V prvním setu držely dlouho nerozhodný stav, ale nakonec podlehly 25:14. Ve druhém setu začaly ještě lépe a potrápily soupeřky svým zlepšeným podáním. Nakonec až v závěru setu prohrály 25:18, tím pádem celý zápas 2:0. Ve druhém zápase nastoupily proti silnému družstvu z Kladna.

Bohužel holky se v tomto zápase zalekly soupeřek a celý zápas prohrály 0:2 (10:25, 12:25). Ve třetím zápase proti hráčkám z Kunic se výkon oproti druhému zápasu zlepšil. Holky bojovaly a ve druhém setu se přiblížily k vítězství, kdy vedly 22:21. Nakonec neudržely koncentraci a druhý set prohrály 22:25, celý zápas 0:2. Ve čtvrtém zápase naše holky nastoupily proti soupeřkám z Brandýsa nad Labem natěšené a nahecované na výhru. Začaly hrát velmi soustředěně a brzo vedly, náskok si udržely až do konce prvního setu a vyhrály 25:14. Ve druhém setu holky pokračovaly ve velmi dobrém výkonu. Rychle se ujaly vedení a soupeřky už nenašly sílu na zvrat. Druhý set holky vyhrály 25:12. Z první výhru 2:0 se velmi radovaly a oslavily ji vítězným kolečkem.

Dívky sehrály na tomto turnaji čtyři zápasy, krásně pobavily volejbalem a potěšily ze své výhry.