ST-ZKYM: Turnaj mladších žákyň v Nymburce

V neděli 13. 1. 2019 jely mladší žákyně do Nymburka na první zápasy po Vánočních prázdninách. Holky hrály ve složení: Natálie Macková, Bára Šípková, Lea Havlíčková, Nela Kocourková, Tereza Bůžková, Ladislava Haspeklová, Magdaléna Sluková,  Nela Hlušičková, Kristýna Krumpholcová, Eliška Kozmér, Natálie Kutílková. Hrálo se na dvou hřištích. První zápas proti Mladé Boleslavi holky odehrály velmi dobře. V prvním setu držely dlouho nerozhodný stav. V koncovce se nepovedlo podání a holky prohrály 21:25.

Druhý set se holkám vůbec nevydařil a prohrály 6:25. Zápas proti Mladé Boleslavi prohrály 0:2. Ve druhém zápase nastoupily proti hráčkám z Peček.  V tomto zápase se holkám podařilo překvapit svou hrou favorizovaný tým Peček. Sice tento zápas nevyhrály, ale k výhře měly blízko.  Prohrály 0:2 (19:25 a 21:25). Třetí zápas proti silnému družstvu z Nymburka začaly holky bojácně a první set prohrály 9:25. Ve druhém setu se zlepšily a i zariskovaly při podání. Prohrály 18:25 a zápas 0:2. Čtvrtý a poslední zápas hrály proti družstvu z Brandýsa nad Labem. Tento zápas se holkám povedl nejlépe a v každém setu sahaly po výhře. Bohužel v koncovce obou setů stálo více štěstíčka na straně soupeře. Prohrály 0:2 (23:25 a 23:25). Holky hrály nad očekávání dobře a zaslouží pochvalu za výdrž a bojovnost. V každém setu hrála jiná sestava a všechny holky si hodně zahrály.