ST-ZKYM: Turnaj mladších žákyň v Nymburce

V neděli 16. 9. 2018 jely mladší žákyně do Nymburka na další zápasy. Hrálo se na třech hřištích bez přestávek, všechny zápasy následovaly jeden po druhém. První zápas proti Kolínu holky hrály trochu překvapeně a zakřiknutě. Zápas prohrály 0:2 (7:25 a 12:25). Ve druhém zápase nastoupily proti hráčkám z Nymburka.  V tomto zápase se holkám nedařily žádné údery a prohrály celý zápas  0:2 (6:25 a 9:25). Třetí zápas proti silnému družstvu z Peček, začaly více soustředěně. Do stavu 20:20 byl první set velmi vyrovnaný a až v jeho konci se projevila výšková převaha družstva z Peček. První set prohrály 20:25. Ve druhém setu také nezačaly špatně, ale už se tolik nedařilo. Holky sice běhaly a bojovaly o každý míč, ale druhý set prohrály 12:20. Celý zápas 0:2.

Naše holky sice nevyhrály žádný zápas, ale hrály pěkný volejbal a i trenéři soupeřek oceňovali jejich hru a bojovnost. Rozhodně však byly nepřekonatelné v tom jak nádherně a nadšeně  povzbuzovaly svůj tým.

Holky hrály ve složení: Magdaléna Sluková,  Nela Kocourková, Nela Hlušičková, Eliška Kozmér, Kristýna Krumpholcová, Natálie Macková, Natálie Kutílková, Julie Nevřelová, Tereza Bůžková, Kateřina Hradská, Ladislava Haspeklová.