ST-ZKYM: Turnaj starších žákyň v Kostomlatech

V neděli 22. 4. 2018 sehrály starší žákyně v Kostomlatech poslední tři zápasy v letošní sezóně 2017/2018. V prvním setu proti soupeřkám z Kostomlat hrály poněkud nesoustředěně. Postupem času se rozehrávaly, ale nepodařilo se jim dotáhnou náskok soupeřek a prohrály 18:20. V druhém setu se již pohybovaly a hrály lépe a vyhrály 22:17. Třetí rozhodující set začaly velice dobře a vypracovaly si dostatečný náskok, který udržely až do konce a vyhrály 15:12. První zápas tedy vyhrály 2:1.

Ve druhém zápase nastoupily proti hráčkám z Rakovníka. V obou setech bojovaly o každý míč. Zápas byl velmi napínavý až do konce. Holky se hodně povzbuzovaly, bojovaly a druhý zápas vyhrály 2:0 (25:21, 25:21). Měly ohromnou radost a po těžkém boji si nadšeně zatancovaly oslavné kolečko. Před třetím, posledním zápasem v této sezóně měly holky krátkou pauzu a bohužel ztuhly a nedokázaly se pořádně rozehrát. Začátek prvního setu jim trochu utekl a soupeřky z Králova Dvora získaly velký náskok. Holky se vzpamatovaly a mohutně dotahovaly velkou ztrátu, až nakonec vyrovnaly na 23:23. Bohužel dva šťastné míče soupeřek znamenaly prohru 23:25. Ve druhém setu se nám zranila hráčka a holky to trochu rozhodilo. Projevila se i únava a i když se snažily a bojovaly, bohužel prohrály 18:23. Poslední zápas tedy prohrály 0:2.

Všechny hráčky zaslouží velkou pochvalu za krásný volejbal a souhru na hřišti.

Letošní sezónu ukončily velmi pěkným výkonem.