ST-ZKYM: Turnaj starších žákyň v Mladé Boleslavi

V neděli 18. 2. 2018 sehrály starší žákyně v Mladé Boleslavi poslední tři zápasy do konečné tabulky. Hrálo se na dvou hřištích a všechny zápasy následovaly jeden po druhém.

V prvním zápase proti Mladé Boleslavi holky hrály trochu překvapeně a zakřiknutě. Zápas prohrály 0:2 (8:25 a 12:25). Ve druhém zápase nastoupily proti hráčkám z Kutné Hory.  Ze začátku prvního setu se držely, ale pak se jim nedařily příjmy a prohrály 9:25. Ve druhém setu začaly více bojovně a dařilo se jim držet krok až do stavu 17:17. Pak jim spadly dva míče zadarmo a už se nevzpamatovaly. Prohrály i druhý set 17:25 a tím celý zápas 0:2. Ve třetím zápase proti Kolínu B začaly více soustředěně. Věřily si na výhru, protože kolínský  tým již dvakrát porazily. Tento zápas se holkám povedl nejlépe a i hra byla pěkná. Oba dva sety byly vyrovnané, ale bohužel pro naše holky méně šťastné. Hrály i chytře a šikovně, ale přesto prohrály 0:2 (16:25, 20:25).

Tento turnaj odehrály z 90% mladší žákyně. Většina z nich postoupí příští sezónu do starších žákyň. Vyzkoušely si vyšší kategorii, kde je hra rychlejší a míče mají větší ránu a prudkost.

Holky hrály ve složení: starší žákyně: Jana Maděrová
mladší žákyně: Petra Veverková, Natálie Stašková, Johana Sejkorová, Markéta Vyskočilová, Helena Musilová.