ST-ZKYM: Zápasy v Říčanech týmu A mladších žákyň

V neděli 16.02.20 sehrál tým A mladších žákyň další dva zápasy letošní sezóny 2019/20.

Holky začaly zápasem proti týmu z Říčan. Dlouho se rozehrávaly, ale nakonec první set získaly 25:15. Ve druhém se jim už víc dařilo na podání a vyhrály 25:14. Zvítězily tak 2:0.Ke druhému zápasu nastoupily proti týmu z Brandýsa nad Labem. V prvním setu nezačaly nejlépe. Naštěstí ke konci setu utekly o pár bodů a první set vyhrály 25:19. Ve druhém setu znovu zaspaly začátek a prohrávaly o pár bodů. Teprve až po druhém oddechovém čase začaly plnit taktické pokyny trenérů. Zrychlily pohyb, zpřesnily údery a začaly bojovat. Podařilo se jim vyrovnat a nakonec vyhrát 25:21 druhý set. Zápas vyhrály také 2:0.

Do tabulky si připsaly plný počet šesti bodů a dostaly se na třetí místo v tabulce, které zajišťuje postup do finálové skupiny.

Hrály ve složení: Natálie Mauerová, Tereza Bůžková, Magdaléna Sluková, Bára Šípková, Nela Kocourková, Julie Nevřelová, Natálie Macková, Anna Kumžáková.