ST-ZKYM: Zápasy v Říčanech týmu B mladších žákyň

V neděli 16.02.20 tým B mladších žákyň sehrál další dva zápasy letošní sezóny 2019/20.

Holky začaly zápasem proti týmu z Brandýsa nad Labem. Od začátku zápasu se nemohly dostat do herní pohody. Dělaly spoustu nevynucených chyb. Vůbec jim nešlo podání a celý zápas prohrály 0:2 (8:25; 7:25).  Ke druhému zápasu proti týmu z Říčan nastoupily již více zkoncentrované a podařilo se jim soupeřky zaskočit. Hrály v pohybu a vše dokázaly vybrat. Bohužel ke konci prvního setu soupeřky uhrály pár bodů a naše holky už nedokázaly dohnat ztrátu. Prohrály 18:25. Druhý set začaly trochu vlažně a brzy prohrávaly. Po oddechovém čase a uklidnění od trenérů se začaly rozehrávat.

Povedlo se jim několik nádherných podání a i příjmů. Ztrátu holky dohonily a získaly náskok 23:21. Soupeřky se ale nevzdaly a zpřesnily hru. Naše dívky na chvilku polevily a tento set prohrály 23:25. Celý zápas 0:2. Sice nevyhrály žádný zápas, ale hrály pěkný volejbal a i trenéři soupeřek oceňovali jejich hru a bojovnost. Rozhodně však byly nepřekonatelné v tom, jak nádherně a nadšeně povzbuzovaly svůj tým i tým A.

Hrály ve složení: Eliška Kozmér, Ladislava Haspeklová, Natálie Kutílková, Markéta Bendlová, Barbora Malečková, Klára Vetešníková, Amálie Divišová, Emílie Kratochvílová, Eliška Hlaváčková, Kateřina Černá.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *