ST-ZKYM: Turnaj mladších žákyň v Pečkách

V neděli 25. 11. 2018 sehrály mladší žákyně v Pečkách tři zápasy. Hrálo se na jednom hřišti. První zápas proti Mladé Boleslavi holky hrály trochu překvapeně a zakřiknutě. Zápas prohrály 0:2 (8:25 a 12:25). Ve druhém zápase nastoupily proti domácím hráčkám.  Ze začátku prvního setu se držely, ale pak nastal výpadek na příjmu a prohrály 11:25. Ve druhém setu se nevzpamatovaly a prohrály 10:25 a tím celý zápas 0:2.

Třetí zápas proti Nymburku, holky začaly více soustředěně. Holkám se na tomto turnaji tento zápas povedl nejlépe a i hra byla lepší. Oba dva sety byly vyrovnané, ale bohužel pro naše holky méně šťastné. Hrály i chytře a šikovně, ale přesto prohrály 0:2 (22:25, 17:25). 

Všechny dívky zaslouží velkou pochvalu, sice v prvním zápase byly trochu ospalé, ale pak se rozehrály. Celý turnaj předvedly a neztratily nadšení, radost, zábavu, smích a povzbuzování při hře.

Holky hrály ve složení: Tereza Bůžková, Magdalena Sluková, Bára Šípková, Havlíčková Leontina, Hlušičková Nela, Kozmér Eliška, Kutílková Natálie, Macková Natálie, Nevřelová Julie.

 

 

Petr Louka

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *