P: Volejbalová přípravka se rozjela

Září bylo pro přípravku ve znamení náboru i prvního turnaje v sezóně 2018/2019. Ve dnech 10. a 12. 9. 2018 přišlo mnoho dětí vyzkoušet tréninky přímo do městské sportovní haly, kam je pozvali i hráči benáteckého extraligového týmu. V hale se připojily již ke zkušenější starší přípravce a společně s trenéry a hráči „A“ týmu si vyzkoušeli, jak jim to s tříbarevnými balóny jde. Nováčci se postupně naučí základní dovednosti a také budou mít možnost si zahrát na turnajích minivolejbalu. 

Několik dětí ze starší přípravky se v neděli 23. 9. 2018 zúčastnilo Podzimního minicupu v Mnichově Hradišti. V kategorii oranžového volejbalu startovalo celkem 9 týmů, z toho tři benátecké. Po základních skupinách se jeden z našich týmů dostal do finálové skupiny, kde pak obsadil 4. místo. Zbylé týmy obsadily 6. a 9. místo. Dětem patří pochvala za bojovnost a krásné volejbalové výměny. A co se nepovedlo teď, může být na dalších turnajích lepší.

2 reakcí na P: Volejbalová přípravka se rozjela

  1. Veronika napsal:

    Dobrý den, chtěla bych se zeptat zda máte v kurzu místo , od kolila let je kurz volejbalu a v jaký den se koná a jaká je cena. Dcera má více kroužku. Děkuji s pozdravem Kvočková

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *