P: Víkend ve znamení barevného minivolejbalu

Uplynulý víkend strávila přípravka na turnajích v barevném minivolejbalu. V sobotu vyrazilo jedno družstvo červeného minivolejbalu do Kostomlat na zkušenou. Z turnaje si přivezli spoustu zážitků a mnoho zkušeností. Zároveň vyrazilo šest družstev do Kolína na turnaj v žlutém minivolejbalu. Přestože jeli i hráči, kteří hrají teprve od letošního září, nedopadli jsme vůbec špatně. V konkurenci 28 týmů dopadly nejlépe Verča s Luckou(Benátky C) – 7. místo. Na 9. místě se umístili Kája s Davidem (Benátky A), těsně za nimi Šárka s Laurou (Benátky D), na 17. místě (Anet s Lenkou) a ještě v druhé desítce, tj. na 19. místě skončili Aneta s Vojtou (Benátky B). Přestože byl turnaj dlouhý, hráči si ho užili a rodiče přežili. 

Aby toho nebylo v sobotu málo, účastnily se další družstva modrého minivolejbalu, který byl organizován na domácí palubovce. 

V neděli jsem vyrazili do Mělníka na superminitour. Oranžového minivolejbalu se zúčastnilo celkem pět týmů z Benátek. V lize B to cinklo, když Benátky H (Jirka, Honza, Michal) skončily na třetím místě. Těsně za nimi na čtvrtém místě se umístily Benátky F (Lenka, Ema, Aneta). Ostatní dva týmy hrály béčkovou skupinu a Benátky E (Jakub, Kuba, David) se umístily na 7 místě a 8 místo obsadily holky hrající za Benátky G (Eliška, Verča, Lucka). V lize A hrálo jedno družstvo (déčko – Dáda, Ema, David a Bertík), které hlavně sbíralo zkušenosti. 

Pro někoho to byl velmi náročný víkend, když absolvoval oba turnaje. Na pondělním tréninku to už zase nebylo vidět 🙂

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *