STZ: Poslední letošní díl krajského přeboru starších žáků

V neděli, přesně měsíc před Štědrým dnem, jsme odehráli poslední letošní díl krajského přeboru starších žáků. Rozlosování nás přivedlo na palubovku Odolena Vody, kde jsme postupně změřili síly s domácími týmy „A“ a „B“. V prvním utkání jsme nestačili v žádné herní činnosti. Rozdíl v kvalitě a vyspělosti hráčů je patrný a tak jsme s vypětím všech sil bojovali alespoň o dvouciferný bodový zisk v každém setu.

To se podařilo a porážka 0:2 (13, 12) je vzhledem k výkonnostnímu rozdílu přijatelná. V utkání proti B týmu Odolena Vody jsme chtěli podat lepší výkon a hlavně domácím vrátit porážku z prvního kola v Brandýse nad Labem. To se zdálo alespoň po první setu dosažitelné vzhledem k našemu vítězství 25:22. Po změně stran jsem si připadali, jako když podráždíte hada bosou nohou. Domácí se do nás pustili plnou silou a zejména jejich velmi kvalitní a agresivní servis nám dělal problémy. Krok jsme s nimi dokázali držet pouze v závěru setu, kdy jsme korigovali výsledek na 17:25. Tiebreak jsme nezačali dobře. Domácí nás opět zatlačili servisem a nenechali své fanoušky na pochybách, že vítězství zůstane doma. Zkrácenou hru prohráváme 4:15 a celé utkání 1:2.
Další turnaj nás čeká na domácí půdě a to 15.1.2020. Těšíme se na domácí palubovku a vaši podporu.