Turnaj rodičů a dětí vol. II

Poslední volejbalový týden byl opravdu nabitý, po závěrečných turnajích starších volejbalistů přišli na řadu i ti mladší – s rodiči si děti z přípravky zahráli turnaj v sobotu 17.6. na antukových kurtech. A protože u nás má už tento turnaj tradici, nenechali se o něj připravit ani mladší žáci a žákyně, a tak se v neděli 18.6. konal i turnaj R+D pro ně. Ten se odehrál na beachových kurtech. Krásné počasí, slušná fanouškovská základna a osm zkušených družstev, to slibovalo bezva den.

Po zahájení si družstva vylosovala „startovací“ pozici, vytvořily se dvě čtyřčlenné skupiny a mohlo se hrát. K vidění byly vyrovnané zápasy, obětavé zákroky i emočně vypjaté situace. Po odehrání skupin následovalo play-of všech osmi družstev. Opravdu napínavý byl finálový zápas, souboj dvou spoluhráčů – Dana a Ondry, na který se kluci snad od rána těšili. Myslím, že zasloužené vítězství si odváželi jen ve dvou hrající Dan Havlis s taťkou.

Přikládám celkové konečné pořadí:

1.Párečči (Dan a Ondra Havlisovi)

2. Ozáci (Ondra Matras, Tomáš Macek a Jarda Matras) -obhájci poháru, kteří neobhájili

3. Bigrofky (Anička a Soňa Lubikovi, Petra Veverková, Aleš Novák)

4. Retardi (Michal Špitálský, Mája Vyskočilová, Lukáš Jánský)

5. Kbeláci (Rodinka Hráských)

6. Šestáci (Rodinka Šestáků)

7. Veverky (Holky Veverkovy s taťkou)

8. Hlušouni (Nela a Tom Hlušičkovi s taťkou)

Tímto jsme definitivně ukončili letošní volejbalovou sezonu. Po krátkém odpočinku nás čekají také již tradiční beachvolejbalové kempy, které budou probíhat tři týdny v červenci a od poloviny srpna se budou družstva „soustředit“ a připravovat na novou sezonu.

Za trenéry VK Šárka Němečková

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *